Ispis statistike od 28. 12. 2011.

Ukupno: 219527
« Svibanj 2024 »

Pretražite knjižnicu

Korisni sadržaji

PORTAL ZA ŠKOLE

E LEKTIRE

PROLEKSIS ENCIKLOPEDIJA

EDUTORIJ

OFFICE 365 ZA ŠKOLE

UPISI U SREDNJU

Dopuna obavijesti za prvi tjedan nastave
Autor: Martina Novak, 2. 9. 2020.

Prvog dana nastave svi učenici od 1. do 8.razreda će u školi dobiti po dvije platnene perive maske koje nabavlja i financira Zagrebačka županija.

Nošenje maski je obvezno u školskom autobusu, tijekom kretanja školskim hodnicima i pri ulaženju i izlaženju iz škole.

Za vrijeme nastave učenici neće morati nositi maske jer će sjediti svatko sam u klupi i boravit će veći dio nastave u istoj učionici (izuzev nastave TZK i informatike).

Raspored učionica:

• učionica br.1 – 1.a i 5.a
  • učionica br. 2 – 4.a i 8.a
  • učionica br. 3 – 3.b i 6.b
  • učionica br. 4 – učionica za TZK
  • učionica br. 5 – 3.a i 7.b
  • učionica br. 6 – 2.a i 7.a
  • učionica br. 7 - / i 6.a
  • učionica br. 8 - / i 8.b

Učenici su svakodnevno prije polaska u školu dužni izmjeriti tjelesnu temperaturu i u slučaju da im je povišena ne dolaze u školu.

U školskim autobusima učenici kako ulaze redom popunjavaju slobodna mjesta na način da sjedaju svatko sam. Učenici iz iste obitelji sjede jedan do drugoga. Ukoliko su u autobusu popunjena sva mjesta i učenici ne mogu sjediti sami, sjedaju kod učenika s kojim idu u razred. Pri povratku iz škole učenici sjedaju na ista mjesta na kojima su sjedili pri dolasku u školu.

U školi neće zvoniti školsko zvono i svaki će razredni odjel u različito vrijeme imati odmore i ići u školsku blagovaonicu.

Učenici neka si svakodnevno od kuće donose bočice s tekućinom za piće kako bi se u što većoj mjeri smanjilo kretanje školskim hodnicima.

Obavijest o terminima održavanja roditeljskih sastanaka od 2. do 8.razreda, rasporedu prijevoza školskih autobusa i sve ostale informacije učenici će dobiti prvog dana u školi.

Ravnateljica Martina Novak