O školi

Osnovna škola Josipa Badalića u  školskoj godini 2023./2024. broji 9 razrednih odjela, 4 u razrednoj nastavi i 5 u predmetnoj nastavi. Školu polazi ukupno 157 učenika, a nastava se odvija u dvije smjene.

Upisno područje Osnovne škole Josipa Badalića obuhvaća naselja: Graberje Ivanićko, Caginec, Derežani, Grabersko Brdo, Deanovečko Brdo, Deanovec, Šumećani, dio Bunjana, dio Ivanić-Grada i dio Sobočana.

Upisno područje Osnovne škole Josipa Badalića graniči s upisnim područjem Osnovne škole braće Radića, Osnovne škole Stjepana Basaričeka, Osnovne škole Đure Deželića i Područne škole Dapci.

Cijelo upisno područje ima asfaltirane ceste. Prijevoz učenika provodi poduzeće «Čazmatrans  promet» d.o.o. iz Čazme.

BROJ UČENIKA:
razredna nastava 79