Ispis statistike od 28. 12. 2011.

Ukupno: 219527
« Svibanj 2024 »

Pretražite knjižnicu

Korisni sadržaji

PORTAL ZA ŠKOLE

E LEKTIRE

PROLEKSIS ENCIKLOPEDIJA

EDUTORIJ

OFFICE 365 ZA ŠKOLE

UPISI U SREDNJU

OBAVIJEST RODITELJIMA UČENIKA RAZREDNE NASTAVE
Autor: Martina Novak, 22. 5. 2020.

Od ponedjeljka 25.5.2020. učenici razredne nastave kreću u školu.

OBVEZE RODITELJA PRIJE ODLASKA DJETETA U ŠKOLU:

Roditelji su dužni izmjeriti tjelesnu temperaturu svaki dan prije dolaska u školu te u slučaju povišene tjelesne temperature ne smiju dovoditi dijete u školu već se javljaju ravnateljici na broj mobitela 091 789 7001. Ukoliko dijete ima znakove respiratorne bolesti (povišena temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj okusa njuha i okusa) NE dolazi u školu.

Roditelji se javljaju i izabranom liječniku obiteljske medicine radi odluke o testiranju i liječenju djeteta. Djeca sa znakovima drugih zaraznih bolesti također ne dolaze u školu.

Prilikom dolaska u školu roditelji NE SMIJU ulaziti u prostorije škole i ne dolaze u pratnji djeteta ako imaju simptome respiratornih bolesti, ako im je izrečena mjera samoizolacije ili ako imaju saznanja da su zaraženi COVID-om 19.

MOLIMO RODITELJE DA SE PRIDRŽAVAJU SLJEDEĆEG RASPOREDA PRI DOLASKU UČENIKA U ŠKOLU:

7:50 - 8:00 -  učenici koje roditelji dovoze automobilom

8:00 - učenici koji u školu dolaze pješice

7:30 – vrijeme polaska školskih autobusa s polaznih stanica

Učenici sa sobom u ponedjeljak trebaju ponijeti sav potreban školski pribor iz SVIH nastavnih predmeta (udžbenici, radne bilježnice, bilježnice, pernice s priborom, geometrijski pribor, školske papuče…). Sav nastavni pribor uključujući i školsku torbu do kraja školske godine ostaje u školi. Neće biti redovitih domaćih zadaća već samo po potrebi ponavljanje za provjeru. Vremenik pisanih zadaća bit će vidljiv u e Imeniku. Prvi tjedan povratka u školu bit će tjedan vježbanja i ponavljanja što znači da neće biti provjera.

Učenici će SVAKI DAN u školi biti do 12:20  nakon čega učenici putnici odlaze kući školskim autobusima  ili u pratnji roditelja.

Raspored sati učenicima nije potreban jer u školi neće biti klasični satovi i neće biti školskog zvona.

Po dolasku kući učenici OBAVEZNO trebaju oprati ruke.

Roditelje pozivam da, ukoliko nisu, pročitaju nove upute Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo na sljedećoj poveznici:  https://skolazazivot.hr/najnovije-preporuke-i-upute-hrvatskog-zavoda-za-javno-zdravstvo-za-rad-predskolskih-ustanova-i-razredne-nastave-glazbenih-skola-i-skola-stranih-jezika/

Da bismo bili uspješni pri povratku učenika u škole, svi zajedno trebamo biti odgovorni i pridržavati se uputa!

Ravnateljica Martina Novak